Луди билјард трикови

Во светот постојат навистина импресивни мајстори на оваа игра. Но, овој млад господин е фантастичен на свој начин. Нема да ви се верува што сè може да направи.
Луди билјард триковиДа не должиме многу, погледнете го видеото и уверете се во неговите квалитети.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар