Лудата мода на црвениот тепих за овогодишните видео музички награди

Како и секогаш, познатите музички ѕвезди нè изненадуваат со нивниот луд избор на облека на црвениот тепих. Оваа година, на чело со Мајли Сајрус која го водеше овој настан, голем дел од нив се издвоија и целосно ги поместија границите на она кое се смета за модерно и во тренд. Па, да не должиме, погледнете ги најлудите модни комбинации кои можеа да се забележат на МТВ видео музичките награди.

(0) Лудата мода на црвениот тепих за овогодишните видео музички награди


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар