Љубовта е едноставна

Погледнете ја оваа љубовна приказна претставена преку илустрирани фотографии. Љубовта е многу едноставна кога се пристапува со позитивни емоции, зар не?Љубовта е едноставнаЉубовта е едноставнаЉубовта е едноставнаЉубовта е едноставнаЉубовта е едноставнаЕте, некои љубовни приказни сепак се со среќен крај, други, пак, не толку. 🙁


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. grlica Reply

    MOJO|T SOPATNIK KOGA VRNI CADOROT SI GO STAVA NAD NEGOVATA GLAVA da ljubovta e ednostavna

Остави коментар