Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Сите ние во одредени секојдневни ситуации користиме мали лаги за да пројдеме полесно, да не правиме нешто што не сакаме или за да не повредиме нечии чувства.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Ова се 10 лаги што секој од нас редовно ги користи.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Супер изгледаш!

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

За 5 минути сум таму.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Многу сум зафатен. Периодов ми е хаос.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар