Креативни начини да ги завиткате новогодишните подароци

Она што го прави секој поклон посебен, не е само вниманието со кое тој е одбран, туку и начинот на кој е спакуван. Без оглед на тоа колку е скромен поклонот, со шармантното пакување во кое треба да вложите малку време и внимание, вашиот подарок може да изгледа најубаво под елката.

Креативни начини како да ги завиткате новогодишните подароци

Ви предложуваме 8 креативни идеи како да ги завиткате новогодишните подароци за вашите најблиски. Интересно е тоа што за ова не ви се потребни скапи материјали или особена вештина. Погледнете го видеото и пробајте.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар