Која планета ве привлекува најмногу? Одговорот ја открива вашата универзална енергија

Која планета ве привлекува најмногу? Одговорот ја открива вашата универзална енергија

Планетите претставуваат целосни саморегулирачки системи и може да се каже дека се живи, со оглед на активноста што настанува на нивната површина. Како што луѓето со своите вибрации си влијаат еден на друг, така е и со небесните тела. Секоја планета има своја единствена вибрација, а пак, онаа планета која вас ве привлекува открива многу за вашата лична вибрација, односно за темелот на вашата душа.

Која планета ве привлече најмногу? Одговорот ја открива вашата универзална енергија

Одберете една од планетите на сликата и откријте што вашиот избор кажува за вас.

Пронајдете ги одговорите на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Голем љубител на „Star Wars“ и трилер-романи. И многу сакам мачки!

Поврзани содржини

Остави коментар