Кога животните киваат...

Кога животните киваат…

Погледнете го ова видео, кое ќе ве насмее до солзи. Во него ќе видите на кој начин киваат многу животни, а од некои ќе бидете дури и изненадени. Кој би рекол дека и желката може да кивне?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Иви Reply

    Пандата најјака! 🙂

    А и жолткото слатко маченце слатко и интересно кивка. 🙂

  2. milena Reply

    Nekako znaev deka kutreto od slikata ke go nema…

Остави коментар