Кога трамбулините го возвраќаат ударот

Кога трамбулините го возвраќаат ударот

Скокањето на трамбулина е неверојатно забавна активност, но сепак со неа доаѓаат и одредени опасности. Опасностите секогаш се појавуваат кога луѓето сакаат да направат некоја акробација за која не се доволно спремни. Повеќето од овие падови во компилацијата сигурно болеле многу, но сепак нема да можете да се воздржите од смеење.Кога трамбулините го возвраќаат ударотБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар