Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот…

Што би направиле доколку Фотошоп-алатките би ви биле на располагале и во реалниот живот? Дали можеби нешто од следното? 🙂

Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...Кога би можеле да користиме Фотошоп во реалниот живот...

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар