Како парите ја менуваат женската перцепција?

Сите знаеме дека многу е поважно какви се вистинските квалитети на личноста која ја избираме за партнер, но сепак, многумина одлучуваат дали ќе бидат со некого врз основа на тоа што го гледаат однадвор. Ова особено важи за момците од т.н. работничка класа кои буквално немаат шанси со префинетите девојки во крзнени бунди.

Еве како еден тип во работна облека успеал да ѝ го дотера умот на една спонзоруша.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар