Како изгледале забите на познатите пред посета на скап стоматолог?

Како изгледале забите на познатите пред посета на скап стоматолог?

Кога вашата работа е да се смешкате пред камерите цел ден, бисерните заби се задолжителен „аксесоар“. Токму поради тоа голем број од познатите ѕвезди, вклучително и Шерил Кол, Том Круз и Кетрин Зета Џонс, ја имаат широко отворено устата на забар извикувајќи „ааааа“, за специјалистите да им ја дизајнираат совршената насмевка, за која секој обичен човек може само да сонува. Па не за џабе се нарекува холивудска насмевка нели?! Погледнете ги познатите кои си ги коригирале забите, преку фотографии пред и потоа.

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Шерил Кол

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Бен Афлек

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Кетрин Зета Џонс

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Деми Мур

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Кирстен Данст

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

50 Сент

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Мајли Сајрус

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Никол Кидман

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Том Круз

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Хилари Даф

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Кети Пери

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Мајкл Даглас

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Меган Фокс

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Николас Кејџ

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Викторија Бекам

Како изгледале забите на познатите пред посетата на скап стоматолог?

Зак Ефрон

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар