Како изгледаат мажите додека ги чекаат своите жени да завршат со шопингот?

Како изгледаат мажите додека ги чекаат своите жени да завршат со шопингот?

„Мизерни мажи“ е профил на Инстаграм каде што се собрани еден куп фотографии од мажи кои изгледаат како да се во агонија од здодевност. Не поради себе, туку поради тоа што ги чекаат нивните поубави и по шопинг полудени половини.

Мажи во мизерна состојба Мажи во мизерна состојба

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар