Како да се качите на коњ?

Ова урнебесно смешно видео ќе ви прикаже како не треба да се качите на коњ. Стравот на овој дечко ќе го наведе да изведе една пресмешна егзибиција.Како да се качите на коњ?Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар