Како да освоите девојка со математичка загатка?

Ова смешно стрипче ќе ви покаже еден интересен начин како да ѝ го освоите срцето на вашата симпатија. Трикот е многу интересен, а со сигурност ќе ѝ се допаднете. Како да освоите девојка со математичка загатка?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар