Каде живееше Лени Кравиц?

Каде живееше Лени Кравиц?

Лоцирана во секогаш сончевата Флорида, оваа прекрасна вила опкружена со палми и преполна со луксузен мебел, до пред кусо време беше во сопственост на познатиот пејач Лени Кравиц.Каде живееше Лени КравицПрекрасната вила „Рокси“ нуди феноменален поглед кон секогаш убавиот град Мајами, а ентериерот е целосно направен според спецификите на Лени. Низ целата куќа доминира белата боја, освен во музичката соба која е тотално црвена. Куќата е уредена благодарение на „BNO Design“, компанија за ентериерно уредување од Њујорк.Каде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени КравицКаде живееше Лени Кравиц

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Пецо Данајловски Reply

    Идните поколенија од ова можат да заклучат дека и со потпросечен талент и лоша поп музика продадена како рок може да успеете во овој свет.

Остави коментар