ИКЕА ги рекреира познатите дневни соби од „Симпсонови“, „Пријатели“ и „Почудни нешта“

ИКЕА ги рекреира познатите дневни соби од „Симпсонови“, „Пријатели“ и „Почудни нешта“

Некои соби ни делуваат толку познато, што веднаш прават да се чувствуваме како да сме дома, дури и ако никогаш претходно не сме биле во нив. Ова ќе го почувствуваат сите љубители на ТВ сериите „Симпсонови“ (The Simpsons), „Пријатели“ (Friends) и „Почудни нешта“ (Stranger Things) доколку имаат можности самите да ги рекреираат во својот дом. Благодарение на ИКЕА, тоа сега е можно! Дали би сакале да го направите и вие?

Симпсонови

Пријатели

Почудни нешта


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар