Игра на неделата: Печен си

Динамична игра во која едно парче леб бега од чудовиште, прескокнува дупки и во неговото патешествие собира џем и путер од кикирики сè со цел да на крај да влезе во тостерот и да се претвори во тост.Игра на неделата: Печен сиИако на почетокот се движи споро, играта од секунда во секунда станува сè побрза и побрза.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар