Игра на неделата: Печен си

Динамична игра во која едно парче леб бега од чудовиште, прескокнува дупки и во неговото патешествие собира џем и путер од кикирики сè со цел да на крај да влезе во тостерот и да се претвори во тост.Игра на неделата: Печен сиИако на почетокот се движи споро, играта од секунда во секунда станува сè побрза и побрза.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар