Хартијата е мртва, освен кога најмногу ти треба

Хартијата е мртва, освен кога најмногу ти треба

Факт е дека сме опкружени со електронски уреди заради кои во секојдневието е намалена потребата од употреба на хартија. Сепак, во некои ситуации, таа е незаменлива.Хартијата е мртва, освен кога најмногу ти требаОваа забавна реклама го покажува тоа. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    hahahaha

Остави коментар