Фотограф ги открива обичните сцени зад неверојатните објави на Инстаграм - Part 2

Фотограф ги открива обичните сцени зад неверојатните објави на ИнстаграмСАКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар