Фотограф ги открива обичните сцени зад неверојатните објави на Инстаграм

Фотограф ги открива обичните сцени зад неверојатните објави на Инстаграм

Сите ние ги гледаме прекрасните фотографии споделени на Инстаграм и едноставно не можеме да не се замислиме во нив. Тие прават луѓето да изгледаат како да го живеат најдобриот живот и како секогаш да се најдобрите верзии од себе. Но, овие гламурозни фотографии се всушност направени во многу обични околини. Токму тоа и сакал да ни го покаже Гео Леон, откривајќи ги сцените зад некои од неговите најдобри фотографии.

Продолжува на втората страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар