Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

Повеќето луѓе не би го оставиле нивното новороденче само со куче. Ова е сосема нормално бидејќи сепак кучето е животно кое не е секогаш предвидливо. Но изгледа дека кучињата навистина сакаат мали деца, па дури и новороденчиња. Погледнете што се случува кога ќе останат насамо со нив.

1. Личен простор?

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

2. Попладневна дремка

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

3. Што е ова?

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

4. Куче перница

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

5. Разбуди се веќе!

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

6. Дали ова е ново милениче?

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

7. Вратете го назад!

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

8. Некој им го зел креветот

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

9. Запознавање

Еве што навистина се случува кога ќе ги оставите вашите малечки со куче

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар