Еден возач на превоз за животни се фотографира со секое куче што ќе го сретне додека е на пат

Еден возач на превоз за животни се фотографира со секое куче што ќе го сретне додека е на пат

Никој не може да им одолее на слатките кучиња, па така и возачите на превоз за животни. Тие велат дека нивната работа е попријатна кога ќе ги сретнат нивните крзнени пријатели, а ние се согласуваме со тоа.

Џејсон Хардести е возач на превоз на животни и обожава да се дружите со слатките кучиња. Тој се фотографира со секое куче што ќе го сретне додека е на пат.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Jason Hardesty (@jhardesty) el

Прочитајте и за оваа жена која решила да му направи нова фризура на своето куче и сега навистина се кае.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар