Ѕвездите некогаш и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Познатите пејачи и актери речиси секогаш изгледаат совршено пред камерите, бидејќи дел од нивната професија е и добриот изглед. Но, како изгледале тие кога не биле толку познати и немале никаков гламур и брендирана облека? Дознајте од фотографиите подолу. 🙂

Ѕвездите некогаш и сега

Хилари Даф во 2001 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Нил Патрик Херис во 1989 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Линдзи Лохан во 1998 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Меколи Калкин во 1990 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Ема Вотсон во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Телјор Момсен во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Кирстен Данст во 1993 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Илајџа Вуд во 1992 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Телјор Лотнер во 2005 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Зак Ефрон во 2004 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Мајли Сајрус во 2006 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Скарлет Јохансон во 1996 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Даниел Редклиф во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Кристен Стјуарт во 2002 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Миша Бартон во 1997 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Џоди Фостер во 1973 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Алиша Милано во 1984 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Мара Вилсон во 1995 година и сега

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар