Доказ дека мачките сакаат правосмукалки

Не ни е јасно што е со мачките и правосмукалките, но од многуте видеа кои имавме можност да ги видиме во последно време, очигледно е дека тука има нешто. Сакаат да си играат пикајќи го јазичето директно во цевката, уживаат кога им го „чистат“ крзното, обожаваат да се возат на нив…

Еве една видео компилација од најсмешните домашни забави на мачките со правосмукалки. 🙂Доказ дека мачките сакаат правосмукалки

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар