Џебно марамче за палто или тефтерче?

Џебно марамче за палто или тефтерче?

Џебните марамчиња за во палто можеби не се повеќе толку шема, но сепак се одличен додаток доколку сакате да изгледате елегантно и софистицирано. Ова интересно и инвентивно тефтерче може да биде одлична визуелна замена за марамчето и нормално, одлично место да ги запишувате сите важни работи. Џебно марамче за палто или тефтерче?Достапно е во три бои: црвена, бела и темно сина, со димензии 9×13,5 сантиметри и има 60 страни. Можете да го нарачате преку интернет за 9,99 американски долари, а најинтересно е тоа што не се доплаќа за доставување до кој било дел од светот.Џебно марамче за палто или тефтерче? Џебно марамче за палто или тефтерче?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар