Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Кога летото и пријатните температури изгледаат далеку, а вие сте заглавени во работни обврски или се спремате за испити, тогаш имате право барем да сонувате за вакви бунгалови над вода.

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Бора Бора

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Малдиви

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Бора Бора

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Панама

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Рангироа, Фрнацуска Полинезија

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Малезија

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Малдиви

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Мореа, Француска Полинезија

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Фиџи

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Хондурас

Дали сонувате за ваков одмор додека се давите во обврски?

Бора Бора


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар