Најкул татко на светот

Дефинитивно станува збор за еден од најкреативните татковци на светот. Тој секој ден на своите дечиња, сам им ја спрема ужинката за на училиште и им ја пакува во хартиени кеси на кои црта разни илустрации од цртани и играни филмови, музички спотови, видео игри и слично. Замислете ја насмевката на децата кога ќе видат какво пакетче им спремил татко им утрото.Најкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотНајкул татко на светотБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар