Чудни направи за пушачите од минатото

Во поодамнешните времиња, кога не постоеле компјутерите и интернетот, луѓето се труделе да го потрошат своето време правејќи некои креативни пронајдоци со кои си го олеснувале животот.
Чудни направи за пушачите од минатотоОвие луди пронајдоци наменети за пушачите, никогаш не ни почнале масовно да се произведуваат, но сепак мора да се каже дека се доста креативни и интересни.
.

 • Овој концепт ја заштитува вашата цигара да не се изгаси за време на дожд.

Чудни направи за пушачите од минатото.

 • Само за страсни пушачи –  запалете ја целата кутија цигари одеднаш.

Чудни направи за пушачите од минатото.

 • Специјално само за парови кои сакаат да споделуваат…

Чудни направи за пушачите од минатото.

 • Не дозволувајте да ви падне пепелта. Казните денеска се доста високи.

Чудни направи за пушачите од минатото.

 • Одличен додаток за во друштво. Овој пат никого нема да гушите.

Чудни направи за пушачите од минатото


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. мразам цигари! Reply

  да се забранат цигарите бре! умрете пушачи! уххх

  • smrtta Reply

   Tebe nikoj ne ti brani da gi mrazish cigarite a za drugite lugje sekoj ima pravo na sopstven izbor. A so ovoj tvoj govor na omraza kade mislis da stignes neznam. I ako se umiralo od cigarite ostavi gi pushachite da rabotat na toa za da bidesh sreken ti 🙂 Ako ne umresh pred niv od zloba!

Остави коментар