Цела љубовна врска во 5 минути

Во ова интересно видео, Отм Стеин и Метју Флин ќе ни одглумат една целосна љубовна врска во само 5 минути. Станува збор за подолга врска од околу 11 месеци, а се опфатени повеќе фази, од запознавање до карање и раскинување. Мораме да признаеме актерите одлично си ја одигруваат својата улога.Цела љубовна врска во 5 минутиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар