Боксерите пред и после борба во рингот

Фотографот и боксерскиот ентузијаст Nicolai Howalt одблизу ни покажува како изгледаат телата и лицата на овие млади боксери пред да влезат во рингот и кога ќе излезат од него. Фотографиите зборуваат сами за себе.Боксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во ринготБоксерите пред и после борба во рингот

——————————————————————————————————————————————————————–

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар