Би учествувале ли во римејк на фамозниот бакнеж од „The Notebook“?

Би учествувале ли во римејк на фамозниот бакнеж од „The Notebook“?

Замислете го ова сценарио: се шетате со вашите пријателки низ град и ве сопира момче кое ве прашува кој е според вас најромантичниот бакнеж. Ако вашиот одговор е под дожд, тогаш врз него почнува да паѓа вештачки дожд, а вие треба да стапите на сцена и да го изведете фамозниот бакнеж од „The Notebook“. Би го прифатиле ли предизвикот?Би учествувале ли во римејк на фамозниот бакнеж од „The Notebook“?Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар