Бебиња во филџан

Бебиња во филџан

Секој родител треба да го стави своето бебе или мало дете во филџан. Секако, не очекуваме да ги собере ни најмалите деца во вашите шолји за кафе, но искористувајќи ја дводимензионалноста на фотографиите, ако правилно си поиграте со просторот пред да чкрапнете, ќе имате сладок фотоспомен од вашето дете. 🙂

Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан11-bebinja-vo-fildjan-www.kafepauza.mk_1 Бебиња во филџан Бебиња во филџан Бебиња во филџан

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар