Банда ракуни урнебесно влегува во кадар на свадбена фотосесија

Ако го читате ова, нема сомнеж дека сте добро запознаени со опсесијата со ракуни на Интернетот. Со оглед на тоа што станува збор за едни од најслатките животни што живеат во близина на луѓето, воопшто не е чудно што тие се голем хит во онлајн светот. Тие се слатки, неодоливи и итри мали ѓаволчиња. Токму оваа нивна „немирна“ страна ќе ги донесе и до фотосесијата на овој пар, каде што тие урнебесно ќе западнат во кадар и ќе ги изненадат младенците! Погледнете…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар