30 луѓе кои требало да научат како функционираат огледалата пред да ги постават своите фотографии на интернет

Огледалата можат да им дадат посебен впечаток на фотографиите, па дури и да ве направат да изгледате покул на нив. Но, другата работа во врска со огледалата е дека тие рефлектираат. Ако вие не го гледате не значи дека и огледалото не гледа. Сепак, ако ништо друго, ова нè тера да ја повториме добро научената лекција од поодамна – СЕКОГАШ ПРОВЕРУВАЈТЕ ШТО ОБЈАВУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ ПРЕД ДА СТИСНЕТЕ PUBLISH! Овие момци и девојки тоа го научиле на најлошиот можен начин.

Не мора сите да знаат што сè чуваш на твоето лавабо


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар