27 иновативни дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

27 иновативни дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

Модерните дизајнери секогаш се обидуваат да смислат интересни, иновативни и практични предмети на коишто современите луѓе обожаваат да ги трошат нивните пари. Нивните креативни дизајни на календари, маски за спиење, футроли за телефони или шолји за кафе се претворени во вистински ремек-дела, со коишто со задоволство би им се пофалиле на вашите пријатели. Погледнете ја оваа колекција од 27 дизајни, благодарение на кои обичните работи изгледаат необично уникатно.

1. Одличен избор за моментите кога сакате да се нурнете во нешто меко и удобно

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

2. Дускер за вашето омилено вино

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

3. Мултифункционална маса

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

4. Mewgaroo – дуксер со џеб за вашето маче или куче

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

5. Доколку сакате да се ослободите од вашата зависност од мобилниот телефон

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

6. Џентлмен којшто никогаш нема да ве напушти

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

7. Маска за спиење којашто изгледа како книга

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

8. Необични чаши за шампањ

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате

9. Невидлива футрола

27 дизајнерски артикли коишто сигурно би сакале да ги имате Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар