24 часа во Њујорк

Прошетајте го  прекрасниот Њујорк во нешто помалку од 6 минути. Интересно видео кое ни го доловува начинот на живот, енергијата и разновидноста во овој неверојатен град.

24 часа во Њујорк

Доколку некогаш планирате да го посетите, ова видео ќе ви направи една кратка тура, за да се запознаете со едно негово деноноќие. Уживајте во прошетката.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    stranava e super ima shto da se vidi-pozdrav

Остави коментар