22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

Дали и вие сакате да шетате по продавници без намера да купите нешто? Дали избегнувате да купувате пудра во стаклено шише? Тогаш сигурно ќе ги разберете девојките во продолжение. Секој ден, жените се соочени со проблеми кои мажите не можат ни да си ги замислат. Доколку сте девојка, сигурно сте се нашле во некоја од овие ситуации.

1. „И затоа не сакам стаклени шишиња за пудра…“

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

2. Проблемот „Немам што да облечам“

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

3. Дали ви е познато ова?

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

4. Кога ќе го поминете целиот ден во чевли со високи потпетици

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

5. Карминот што не се брише е вистинско богатство

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

6. „Како ми стојат панталоните наутро наспроти како ми стојат панталоните на крајот од денот“

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

7. Уште еден проблем со високите потпетици

22 проблеми со кои се има соочено секоја девојка

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар