20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места - Part 2

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

11. „Помош!!!“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

12. Мало колибри

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

13. „Оваа верверица се вљуби во мојот очув.“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

14. „Мислам дека сега сум принцеза на Дизни!“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

15. „Пријателот на ќерка ми.“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

16. „Го најдов ова мало момче како се крие во блузата на ќерка ми.“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

17. „Добив покана за Хогвортс.“

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

18. Крзнен пријател што дојде да се поздрави (и да јаде лист)

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

19. Оваа птица е една од најслатките

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

20. Како да се поздравите со елен додека носите венчаница?

20 крзнени пријатели што се појавиле на најнеочекуваните места

Погледнете ги фотографиите од овие непослушни мачки што ќе ви покажат кој е шефот во куќата.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар