20 фотографии за љубовта која не гледа години!

Годините се само број и не треба да претставуваат пречка во љубовта. Живејте како повторно да имате 20 години, бидејќи никогаш нема да бидете премногу стари за да…

Уживате заедно во природа

(1)20-fotografii-za-ljubovta-koja-nema-godishna-granica-kafepauza.mk

Се разгалувате

(2)20-fotografii-za-ljubovta-koja-nema-godishna-granica-kafepauza.mk

Бегате од сè

(3)20-fotografii-za-ljubovta-koja-nema-godishna-granica-kafepauza.mk

Се шегувате еден со друг

(4)20-fotografii-za-ljubovta-koja-nema-godishna-granica-kafepauza.mk

Се прегрнувате силно…

(5)20-fotografii-za-ljubovta-koja-nema-godishna-granica-kafepauza.mk

Продолжете на втората страница за повеќе фотографии!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар