19 фотографии на кои универзумот прави коинциденции што воодушевуваат - Part 4

19 фотографии на кои универзумот прави коинциденции што воодушевуваат

16. Музичката нота се појавила неочекувано на пржените компирчиња

17. Кога мачката има бакенбарди и мустаќи

18. Кармен Сандиего е подготвена за следна авантура

19. Овој скршен заштитен екран за мобилен изгледа како скица за планини

Погледнете и како луѓето користат стари грамофонски плочи за да создадат забавни фотографии.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар