16 одлични начини да се пошегувате со некого на 1 април

13. Оставете грозно кафено изненадување на разни места

10-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

14. Карамелизирајте кромиди и понудете ги како шеќерни јаболка

15-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

15. Понудете желе сервирано заедно со канцелариските предмети

18-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk 19-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

16. Оставете порака „Априлилили“ во цилиндрично парче картон во вид на тоалетна хартија

9-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар