16 одлични начини да се пошегувате со некого на 1 април

Се ближи први април, па еве неколку кул идеи за оние кои сакаат да се пошегуваат со семејството, пријателите и колегите на овој ден.

1. Посадете семе за трева во тастатурата на вашиот колега

1-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk2-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

2. Закачете воздушна труба на ѕидот зад вратата

3-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

3. Ставете темперни бои на ветробранското стакло на автомобилот

11-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk 12-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

4. Понудете чаша вода на оригинален начин

4-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар