16 одлични начини да се пошегувате со некого на 1 април

9. Направете орео колачи со вкус на ментол – премачкајте ги со паста за заби

13-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

10. Погрижете се сите колеги да го прочитаат утринскиот весник

14-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

11. Префарбајте го автомобилот со пост-ит лепливи ливчиња

16-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

12. Понудете крофни полни со мајонез

17-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар