16 одлични начини да се пошегувате со некого на 1 април

5. Подновете ги предметите во канцеларијата на вашите колеги

5-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

6. Наредете колички за пазарење околу паркиран автомобил

6-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

7. Излакирајте сапун со проѕирен лак и ставете го во бањата

7-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

8. Ставете воздушна труба под столчето на вашиот колега

8-116-odlichni-nachini-da-se-posheguvate-so-nekogo-na-1-april-kafepauza.mk

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар