16-месечно бебе расположено за кеш и за ништо друго

Се чини дека ова 16-месечно бебенце ја намирисало моќта на парите уште од мали нозе. Намуртено ги одбива сите предлози на мајка му, освен понудата од милион долари. Тука следи и слатка насмевка. 🙂

16-месечно бебе расположено за кеш и ништо друго

Погледнете го видеото, гарантираме дека и вам ќе ви предизвика насмевка на лицето.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Berta Reply

    Heheehhehehee

Остави коментар