13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа - Part 2

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

Ана

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Ме интересира како би изгледала со потемна и пократка коса, сини очи и беспрекорна кожа. Исто така замолив да ми го направат носот потесен и да го намалат неговиот врв.“

Евгениј

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Сакам да сум послаб. Исто така би сакал да си ја вратам густата коса и сјајните очи.“

Наталија

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Би сакала врвот на носот да ми биде помал и да ја нема грпката. Исто така би сакала усните да ми бидат малку поголеми.“

Марија

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Би сакала да имам полни усни, потенок нос, повисоки веѓи и подолго лице.“

Елена

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Би сакала да ја отстранам малата брчка на моето чело и да ја направам горната усна поголема. Исто така би сакала да се видам со темна коса и сини очи.“

Александар

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Би сакал да имам потенко лице, подолга брада и зелени очи.“

Екатерина

13 луѓе споделиле што сакаат да променат кај нив, а Фотошоп експерти им помогнале во тоа

„Би сакала да имам потенок нос, пополни усни, потенка брада и поистакнати јаболчици.“

Погледнете ги и овие фотографии кои покажуваат како се менува изгледот на луѓето во текот на денот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар