Топ 5 содржини за изминатата недела (06.12-12.12)

Топ 5 содржини за изминатата недела (06.12-12.12)

Погледнете ја листата на најактуелните топ 5 постови од изминативе 7 дена:

Топ 5 содржини за изминатата недела (06.11-12.12)

1. Астрологијата и трпеливоста

Некои хороскопски знаци се подобри од други, во однос на проценката кога е исклучително важно да ја „држат устата затворена“.

.

2. Како да бидете пофотогенични

Како и многу други работи во животот така и позирањето е талент кој може да се подобрува и усовршува.

.

3. Водич: облекувајте се во слоеви

Доколку сакате да избегнете изглед на торба, а истовремено да не смрзнувате, прочитајте ги следните неколку совети за облекување во слоеви, конкретно во зимскиот период кој следува.

.

4. „Мислев на тебе“

„Мислев на тебе“ (Thought of you) е фантастична 2Д анимација, комбинирана со традиционални техники, дело на уметникот Рајан Вудворд.

.

5. Новогодишни рекламни кампањи

Погледнете неколку интересни рекламни кампањи на инспирирани од божиќната и новогодишната вечер.

.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар