Уредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкус

Уредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкус

Доколку сакате да го освежите изгледот на вашиот десктоп, „веб-сајтот FreeIconsDownload“ може да биде вистинската дестинација за таа цел. Сајтот е многу едноставен, а за користењето на неговите услуги нема потреба од регистрирање.
Уредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкусМногуте различни икони се достапни во повеќе формати и се компатибилни со оперативните системи Виндоус, Мекинтош и Линукс. Иконите се распоредени по сетови, а истите лесно се прелистуваат бидејќи уредно се сместени во соодветни категории.
Уредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкусУредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкусИсто така, на сајтот можете да најдете десктоп позадини и дизајнерски елементи, но и совети, туторијали и софтвери за изработка на свои икони. Ова може да биде добар начин на вашиот компјутер да му дадете уникатен и автентичен изглед.
Уредете го вашиот десктоп со бесплатни икони по ваш вкус


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Tijana Reply

    neznam kako se redat ve molam objasnete mi

Остави коментар