Pickbox | Кафе пауза

Продолжен наградниот натпревар на Pickbox за најдобра рецензија на ТВ серија

Pickbox одлучи да даде дополнителни 10 дена за да ги подготвите вашите рецензии и да учествувате во наградниот натпревар во кој можете со гледање серии и пишување рецензија да освоите 10.000 денари.
Датум: 13 апр 2017
, Автор:

Серијата „Блечлиевиот кружок“ (The Bletchley circle) пристигна на Pickbox

Ги дешифрираа непријателските шифри, придонесоа за победата на сојузниците во војната, а ова е нивната приказна
Датум: 06 апр 2017
, Автор:

Pickbox наградна игра: Маратонски изгледај серија, напиши рецензија и освој 10.000 денари!

Стриминг видеотеката Pickbox ви нуди идеална работа – погледнете ја серијата, напишете рецензија и заработете!
Датум: 16 мар 2017
, Автор:

Дојдете по своите Милијарди: Најдобрата серија за пари и моќ започнува со втората сезона

Го сакавте Волкот од Вол Стрит? Оваа серија ќе ве воодушеви!
Датум: 20 фев 2017
, Автор:

Ако Џејмс Бонд беше серија, ќе беше „Ноќен менаџер“

Приказна за незаконската трговија со оружје, љубовта и за добрите и лошите страни на човечката природа во комбинација со хит британски актерски сили...
Датум: 03 јан 2017
, Автор:

Интервју со Шон Тејл – Човекот од ТВ серијата „Корпорација“

Продукциската куќа на Мет Дејмон и Бен Афлек ја создаде новата научно-фантастична серија „Корпорација“ (Incorporated), а главниот лик во приказната е Бен Ларсон, игран од британскиот актер Шон Тејл.
Датум: 07 дек 2016
, Автор:

Момчето што ја хакираше НАСА: Третата сезона од серијата Скорпион ексклузивно на Pickbox

Серијата за група бубаџии со огромен коефициент на интелигенција е една од најгледаните оваа есен и собра одлични критики.
Датум: 07 окт 2016
, Автор:

На Пикбокс премиерно доаѓа Бул, серија инспирирана од д-р Фил

Сите оние што барем еднаш во животот фрлиле око на популарното „Шоу на Опра“ слушнале за д-р Фил. ЦБС сними серија за него, и тоа за кариерата пред онаа кога стана ѕвезда на „ток-шоу“.
Датум: 22 сеп 2016
, Автор:

Pickbox побогат за пет нови серии

Гледајте ја серијата Спаси ме, новата адреналинска црна комедија Бесни кучиња, психолошкиот трилер Избран, фантастичната серија Изгубена девојка, серијата Заштитник, како и новата епизода на серијата Моќ во која ѕвезда е Фифти Сент.
Датум: 12 авг 2016
, Автор:

„Крв и нафта“ – На Pickbox пристигнува наследникот на серијата „Далас“

Почнувајќи од 15 јуни премиерно ве дочекуваат сите епизоди од серијата за која се тврди дека е модерна наследничка на серијата „Далас“.
Датум: 21 јун 2016
, Автор:

Гледај „Црни едра“ и научи како да бидеш вистински пират

Сите кои го сакаа „Пиратите од Карибите“ сигурно ќе бидат луди и по серијата Црни едра (Black Sails).
Датум: 10 мај 2016
, Автор:

Добредојдовте во Твин Пикс – жители: 51.201

Ова е воведот во култната серија на Дејвид Линч, која можете да ја гледате на Pickbox.
Датум: 18 мар 2016
, Автор:
12