Зошто македонски снимател е најтешката професија? (ВИДЕО)

Најгледаното македонско ток-шоу, „Еден на Еден“, заврши со студиските епизоди за оваа фантастична осма сезона. Сега продолжуваат „Еден на Еден“ специјалите, а оваа сабота нѐ чека уникатното гостување на луѓето зад камерите – снимателите на шоуто!

Слушнете ги неверојатните приказни и искуства на четворицата сниматели од големиот „Еден на Еден“ тим, оваа сабота во 19 и 15 часот на „Телма“.

Погледнете ја најавата и уверете се зошто треба да ја гледате оваа симпатична епизода од вашето омилено шоу.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар